משחקי קופסא מומלצים לילדים


כולם אוהבים משחקים – מבוגרים וכמובן ילדים. פעוטות וגם בני נוער. במשחקי ילדים, כדאי לדעת, ובפרט במשחקי קופסא איכותיים, טמונה תועלת נוספת, חשובה ביותר, מלבד שעות של כיף והנאה. משחקי קופסא לילדים עוזרים מאוד להתפתחות התקינה של ילדים, בני כל הגילאים. המשחקים מלמדים את הילד לגלות סבלנות, לתפקד בקבוצה של שחקנים, ליהנות מניצחון אבל להבין גם את משמעות ההפסד בכבוד. משחקים רבים מתוכננים כך שישפרו את החשיבה, יפתחו ויגרו את הסקרנות. כל זאת, בנוסף לאפשרות של בילוי זמן איכות יחד – הורים עם ילדים, זמן חשוב בפרט בגילאים הצעירים. רוצים להכיר משחקי קופסא מומלצים? אספנו עבורכם כמה אפשרויות מרתקות.


משחקי הרכבה ופאזלים


רוצים להקנות לילד את היכולת לגלות יותר סבלנות? סבלנות, החשובה כל כך דווקא בעולם שבו המסכים, הטלוויזיה, הסלולר, המחשבים והאפליקציות השונות הופכים אתנו לקצרי רוח? הסבלונות נמצאת בהישג יד בזכות משחקי הרכבה לילדים. אילו פאזלים ומשחקי הרכבה יהיו מומלצים? זה לא כל כך משנה. קל מאוד למצוא חיבור לעולם התוכן האהוב על הילד, לרבות חיבה למותגים ודמויות מוכרות. ישנם פאזלים ומשחקי הרכבה לכל גיל. דוגמאות שמצאנו על המדפים לאחרונה כוללות בין היתר פאזלים בסגנון נסיכות, צעצוע של סיפור, בעלי חיים, דינוזאורים, החלל, גוף האדם, פאזל מספרים ועוד. ישנם פאזלים צבעוניים מכל הסוגים ובכל הגדלים – רק שימו לב להתאים את המשחק לגילו של הילד.


טאקי מילים – משחק מילים ממכר


בחנות אנדנדינו בדקנו ומצאנו דוגמאות לעוד הרבה משחקי קופסא מומלצים, מהם קלאסיים ומהם חדשים. מכירים את המשחק הקלאסי טאקי? אם לא, אתם בהחלט חייבים להצטרף למאות האלפים שכבר מכירים. זהו משחק קלפים תחרותי לבני כל הגילאים. מכירים? זה הזמן להכיר גם את המשחק לוגי – הלא הוא טאקי מילים. כמו בטאקי רגיל, גם כאן המטרה היא להיפטר מכל הקלפים בידיכם, לפני שאר השחקנים. תוך כדי כך, יש ליצור מילים כאשר מילה מוכנה ניתן להשליך וכך – להתקרב אל הניצחון. המשחק מתאים לגילאי 8 ומעלה ומסייע לפתח את יכולת הקריאה, ההבנה והשפה.


טריוויה – כמה טוב לדעת!


על מנת לשפר את הידע הכללי, כדי לפתח את הסקרנות והזיכרון – באו לעולם כל משחקי הטריוויה  למיניהם. סדרת משחקי טריוויה בנושאים שונים, סדרה מומלצת מאוד ובמחיר נוח נקראת בשם טריוויה לי. ישנם נושאי ידע כללי כגון שפה ולשון, ספורט, מדע, אישים. ישנה טריוויה מיוחדת לילדים הקטנים. האריזה נוחה וקלה לנשיאה – גם כאשר שוהים מחוץ לבית. טוב גם לנסיעות ואפשר לשחק אפילו כשההורים נוהגים – יותר לא משעמם בדרך.


קסם של יצירה


יש בנמצא מגוון רחב של משחקי יצירה, ואנו מוצאים לנכון להמליץ הפעם על משחק הקסמים מזוודת הוקוס פוקוס. המטרה כאן היא ללמוד כיצד מבצעים קסמים בקלות, כיצד מתפעלים בזריזות את האביזרים השונים, ואיך מארגנים מופע מדהים. מתאים לגילאי 7 עד 14 לבנים ולבנות. המשחק מכיל שפע אביזרים וחוברת הסברים. למתקדמים – ניתן להשיג מזוודת הוקוס פוקוס 2.


רב משחק – שפע של אפשרויות


משחק הקופסא רב משחק הינו אחד המצליחים ביותר מזה שנים. כל כך למה? מפני שמדובר באסופה של 16 משחקי חברה שמתאימים לשניים עד ארבע משתתפים, מגיל 4 ויותר, לילדים או לכל המשפחה. מגוון המשחקים שבקופא מגיע בצירוף קוביות, חלקי משחק ודסקיות.


מובן שנגענו בהמלצות על קצה המזלג. נוסיף ונאמר שהמחירים בהחלט סבירים. ישנם משחקים שעלותם 30-40 ₪ ואחרים עולים 50 – 100 ₪. התמורה – שעות של כיף, הנאה, התפתחות ולמידה. 


 


מאמרים :